Chlazení z podlahy

Chlazení z podlahy

Toto řešení optimalizuje využití studeného vzduchu pomocí jeho transportu z dvojité podlahy k instalovaným zařízením. Rozvaděč je umístěn na speciálním polohovacím svařovaném rámu, který nahrazuje podlahovou dlaždici o velikosti 600x600 mm. Deflektor, který se nachází ve spodní části rozvaděče směruje studený vzduch do jeho přední části.

Chlazený vzduch je udržován v přední části rozvaděče díky pevným dveřím, které mohou být skleněné nebo plechové, v závislosti na preferencích. Horký vzduch je po průchodu servery následně odváděn ven do sálu. Dveře s tahokovem (perforace 86%) zajišťují nejvyšší možnou úroveň odvodu vzduchu z rozvaděče.

Regulátor přívodu vzduchu může být použit pro regulaci množství vzduchu nebo jeho kompletní uzavření v případě, že v rozvaděči není instalováno žádné zařízení. Jednou z největších výhod systému je flexibilita v plánování podlahy. Situování rozvaděčů do teplé a studené uličky již není více vyžadováno, pokud je horký a studený vzduch oddělen uvnitř rozvaděče. Přímé ochlazování rozvaděče vyžaduje používání separačního rámu a zaslepovacích panelů pro dosažení jeho efektivního proudění.

Chlazení s přívodem z podlahy a návratem do sálu optimalizuje použití chladného vzduchu v rozvaděči z dvojité podlahy přímo k jeho zařízením.


 

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS
  • plenum-feed-2-x-crac-01.jpgplenum-feed-2-x-crac-02-side-view.jpgplenum-feed-2-x-crac-detail-rof.jpgplenum-feed-2-x-crac.jpg

Doporučená konfigurace chlazení přívodem z podlahy, návrat do sálu

Studený vzduch vstupuje do rozvaděče přes spodní kryt (rozvaděč je umístěn na polohovaném svařovaném rámu). Pevné přední skleněné dveře udržují chladný vzduch v přední části rozvaděče. Separační rám a záslepky efektivně oddělují tento studený vzduch od odpadního horkého. Zadní dvěře s tahokovem dovolují odpadnímu horkému vzduchu jednoduše opustit prostor rozvaděče.

  • Přední skleněné dveře s vícebodovým pákovým zámkem (univerzální klíč)
  • Zadní dveře tahokov s perforací 86 % a vícebodovým pákovým zámkem (universální klíč)
  • Odnímatelné plechové bočnice se zámkem (univerzální klíč)
  • 2 páry vertikálních posuvných lišt
  • Horní a spodní otvory pro vstupy kabeláže, odnímatelný horní kryt
  • Výškově nastavitelné nožky; kombinovaný svařovaný rám DP-PRF-ROF-60/60 (na přání)

Doporučené systémy chlazení
Doporučené chladící systémy pro Chlazení přívodem z podlahy, návrat do sálu vyžadují centrální systém chlazení. Od roku 2008 jsme oficiálním partnerem významného světového výrobce chladících řešení. Díky této alianci jsme vám schopni nabídnout i složité centrální chladící systémy. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme bez ohledu na to, zda Váš projekt vyžaduje jednoduchý způsob chlazení nebo enormní centrální chladící kapacity.

Typ souboru Vyberte jazykovou verzi

  • Datasheet Chlazení z podlahy návrat do sálu (PDF - 1.9MB)
    cs  de  en  fr  ru