Nástěnné a SOHO rozvaděče

Nástěnné a SOHO rozvaděče jsou díky svým minimálním rozměrům vhodné pro umístění v malých kancelářích a domácnostech. Rozvaděče nabízíme v základní úrovni s přístupem k uložené technice předními dveřmi, u některých typů díky dělené konstrukci i zezadu, další typy jsou navíc vybaveny odnímatelnými uzamykatelnými bočnicemi. V nabídce Conteg naleznete také rozvaděče, které lze instalovat přímo do stěny, což z nich dělá velmi estetické řešení pro domácí sítě.
Wall-Mount PREMIUM RUN

19" nástěnné rozvaděče řady RUN poskytují rozšířenou úroveň přístupu k uložené technice předními dveřmi a díky vybavení odnímatelnými uzamykatelnými bočnicemi i z boku.

Wall-Mount PREMIUM Split RUD

Rozvaděče řady RUD nabízejí nejvyšší možnou úroveň přístupu k uložené technice a to předními dveřmi, díky odnímatelným uzamykatelným bočnicím z boku, a také zezadu.

Wall-Mount iSEVEN REN

Jedná se o ekonomickou variantu nástěnného rozvaděče, která nabízí základní úroveň přístupu k uložené technice a to předními dveřmi. Rozvaděč má nedělenou konstrukci bez zadního panelu.

SOHO Mini REH

SOHO rozvaděče řady REH jsou vhodné pro uložení 10" patch panelů, poliček, SOHO aktivních prvků atd. 

SOHO In-Wall

SOHO rozvaděče řady ACP jsou určeny pro užití v domácnostech a malých kancelářích. 

SOHO On-Wall

19" OnWall SOHO rozvaděče řady ACP jsou alternativou k tradičním nástěnným rozvaděčům. V porovnání s nimi nabízejí estetičtější provedení.