O nás

Společnost Conteg je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě (EMEA). V našem portfoliu naleznete ICT datové, venkovní a průmyslové rozvaděče, chladicí systémy, monitorovací systémy, systémy pro vedení a ukládání kabeláže a další široké spektrum příslušenství. Pro datová centra a serverovny nabízíme studienávrhyvýpočty CFD simulace, projekty, audity a řízení projektů.

Centrála:
Na Vítězné pláni 1719/4
140 00 Praha 4
Česká republika

Tel: +420 261 219 182
Fax: +420 261 219 192

Výrobní závod a centrální sklad:
K Silu 2179
393 01 Pelhřimov
Česká republika

Tel: +420 565 300 300

Naše inovativní a modulární výrobky a řešení odpovídají nejnovějším trendům. Jejich kvalita a funkčnost je ověřena zákazníky po celém světě. Používají se v celém IT odvětví pro ukládání serverů, UPS a dalších komponent a k vedení a ukládání kabelážních systémů uvnitř a vně rozvaděčů. 

 

Hlavní hodnoty, které přinášíme:

ZODPOVĚDNOST

Vždy klademe velký důraz na kvalitu, abychom dodávali našim zákazníkům prvotřídní produkty, služby a řešení. Při výrobě používáme jen ty nejmodernější technologie a nejkvalitnější komponenty. Vše vyrábíme v České republice pod dozorem zkušených technologů a kontrolorů, abychom dodrželi světový standard kvality.

EFEKTIVITA

Efektivním využitím našich bohatých obchodních a technických znalostí a zkušeností se nám daří uplatnit na trhu nové služby, produkty a aplikace, které přináší našim zákazníkům originální a chytrá řešení s co nejlepším poměrem kvality a ceny.

INOVACE

Věříme, že se vždy dá najít lepší a efektivnější řešení. Sledujeme nové trendy a požadavky zákazníků, které využíváme při vývoji a zlepšování našich produktů a služeb, aby každý od nás doslal vždy více, než očekává.

PARTNERSTVÍ

Naše budoucnost závisí na našich partnerech, proto se zaměřujeme na jejich požadavky a vždy jim nabízíme optimální řešení. Budujeme s nimi oboustranně výhodné a dlouhodobé vztahy.

Důraz na kvalitu

Naše výroba je zaměřená na kvalitu, a proto děláme vše co je v našich silách, aby byly naše produkty mezi těmi nejlepšími na trhu, stejně tak jako i služby poskytované společností Conteg. Snažíme se poskytovat našim zákazníkům nejvyšší možnou přidanou hodnotu. Z tohoto důvodu ve společnosti Conteg aplikujeme přísná pravidla managementu kvality ISO 9001. Všechny výrobky podléhají striktním režimům zkoušek, aby získaly certifikáty TÜV. 

Historie

Společnost Conteg byla založena v roce 1998. Od svého založení se věnuje vývoji a výrobě telekomunikačních a datových rozvaděčů včetně příslušenství. Od prvopočátku bylo naším cílem dodávat Vám, zákazníkům, výrobky v co nejkratší době a s co nejlepším poměrem kvalita/cena. Podpora vývoje nových výrobků dle nejnovějších trendů a komplexní technická podpora je jedním z hlavních aspektů současného úspěchu. Od roku 2008 se Conteg profiluje nejen jako dodavatel komplexního portfolia výrobků pro IT a Telco sítě, ale také jako dodavatel celkových řešení pro serverové místnosti a datová centra. V současnosti firma disponuje globálním obchodním a technickým zázemím, testovací laboratoří a výrobními závody s nejnovějšími výrobními technologiemi. Vše výše uvedené nám v současnosti umožňuje poskytovat v co nejkratším termínu komplexní služby a výrobky na nejvyšší světové úrovni a tím minimalizovat  čas na instalaci a Vaše náklady na provoz technologií.

Conteg group v číslech 

Založeno: 1998 v Praze, Česká republika
Výrobních závodů: 3
Plocha výrobních závodů: 23 250 m²
Zahraničních poboček a obchodních zastoupení: 10

Z historie


1998 - jeden typ stojanového rozvaděče
1999 - nové řady RSV, RSH, RSD; základní sortiment příslušenství
2000 - nová řada ROV
2001 - nová řada RSH, RON, ROD
2002 - nová řada REN
2003 - nová řada REV
2004 - nové řada RUN, RUD
2005 - nová řada ROF
2006 - nová řada RSL
2007 - nová řada ROS, RMF; základní řešení pro datová centra
2008 - nová řada ACP, KVM/LCD konzole, Targeted Cooling, doplnění řešení pro datová centra
2009 - nová řada SEVEN; vylepšení rozvaděčů řady ROF, RON, ROD; Komplexní řešení pro datová centra
2010 - nové řady rozvaděčů PREMIUM; řešení uzavřené architektury bočního chlazení

2011 - výstavba nové multifunkční budovy ve výrobním závodě v Pelhřimově, jednotka CoolTeg XC, systém AEGIS DCIM, facelift rozvaděčů RMF, systém modulárních uzavřených uliček

2012 - otevření nové víceúčelové budovy a testovacího centra pro datová centra v Pelhřimově. Nové produkty: venkovní skříň řady outTEG, skříň kabelového managementu OPTIMAL, podpora bočního proudění vzduchu – STS, ventilátory technologie EC pro chlazení, systémy monitorování rozvaděčů – RAMOS Ultra, Optima a Mini, inovace OptiWay, nový HDWM, nové PDU, nové separační rámy, montážní a připojovací sady

2013 - nové chladicí jednotky CoolTeg Plus; inovace rozvaděče PREMIUM Housing RSB; Nové produkty: držáky PDU, Top duct – systém kabelového managementu

2014 - výstavba budovy s novou výrobní linkou, spuštění outTEG configurátoru, nová produktová řada rozvaděčů pro průmysl: inTEG kompaktní rozvaděče a také inTEG volně stojící rozvaděče + řízení vnitřního prostředí; nová chladicí jednotka CoolTeg Plus DX small, Conteg Pro Server systém pro správu DC, vylepšení IT rozvaděčů

2015 - R2U - Ready to Use řešení, spuštění configurátoru pro Datová Centra, spuštění konfigurátoru pro IT rozvaděče, řízení chlazení podle tlaku (Advanced Pressure Control), unikátní chladicí systém CoolTop, nová velikost 52U pro RSF, Rozšíření RAMOS přástupového systému, integrace PDU do ContegProServer, optimalizace portfolia IT rozvaděčů + rozšíření a vylepšení některých produktů

 

Působnost

Obchodní partneři: v 60 zemích na 3 kontinentechKontakt_lokátor

 

Pobočky a showroomy:

Breda, Nizozemsko

Dubai, SAE

Moskva, Rusko

Vídeň, Rakousko

Paříž, Francie

Praha, Česká republika

 

 

Produkty Conteg    /    Řešení Conteg    /    Obchodní zastoupení

 

 


Ochranné známky společnosti Conteg potvrzují vysokou kvalitu našich produktů a služeb. Tyto známky jsou cenným majetkem společnosti. Seznam ochranných známek společnosti Conteg  obsahuje registrované duševní vlastnictví, jak v České republice, tak i ve světě. Upozorňujeme, že tento seznam nemusí obsahovat všechny ochranné známky společnosti Conteg a duševní vlastnictví společnosti Conteg.  Naše výrobky jsou chráněny mezinárodními průmyslovými vzory.

Seznam ochraných známek:

Conteg ®
OPTIWAY ® - Systém vedení optických kabelů

CoolTeg ® - Chladicí jednotky

CoolSpot ®Nástěnné klimatizační jednotky
RAMOS ®Systém monitorování rozvaděčů
outteg logo outTEG ® - Venkovní skříně

 


 


Print Favorities E-mail Twitter RSS