Konzultace k řešení DC

Naši specialisté z oblastí kabeláží, napájení, chlazení, hašení a dalších jsou připraveni Vám pomoci konzultacemi, výpočty a technickými návrhy.

Datové centrum je jako složitý organismus, v němž musí všechny součástky pracovat správně, aby byla výsledná funkce spolehlivá a efektivní. Společnost Conteg disponuje odborníky na komplexní řešení datových center (CDCDP), specialisty na problematiku napájení, chlazení, hašení, kabeláže a tak dále. Dobře připravený projekt je nezbytný pro rychlou a správnou realizaci stavby, na jejímž závěru musí být zákazník spokojen s celým dílem.

Náš tým pro vás může navrhnout layout datových místností, rozmístění jednotlivých celků (UPS, kabeláž, IT rozvaděče, hašení, strojovny), až po detailní rozmístění rozvaděčů na podlahové dlaždice. Dále můžeme nabídnout energetické studie, ale i celé projekty chladicích systémů, za použití výrobků Conteg a dalších světových značek. Cílem je vždy maximalizace užitku, při minimálních investičních i provozních nákladech.

Můžete s námi konzultovat také drobné detaily, otázky, které se vynořily během plánování, realizace nebo provozování vašeho datového centra nebo serverovny.

Kontaktujte naše oddělení podpory prodeje, naši odborníci Vám rádi odpoví na vaše otázky – presales[at]conteg.cz.

Print Favorities E-mail Twitter RSS