Uzavřený modulární systém

Uzavřený modulární systém

Uzavřená modulární architektura poskytuje maximální energetickou efektivitu při zachování flexibility pro dlouhodobý rozvoj datového centra. Modulární uzavřené systémy je možné vyprojektovat a vyrobit přesně podle potřeb zákazníka. V jedné místnosti tak mohou být uzavřené zóny s různými provozními teplotami a hustotami tepelné zátěže. Uzavřený modulární systém s krytím IP54 pro instalované IT komponenty zajistí také ochranu před prachem a vlhkostí. Při instalaci a během provozu DC je nutné maximálně používat záslepky.

CoolTeg chladicí jednotky jsou kombinovány s rozvaděči RSF tak, aby vznikl uzavřený modul se společnou studenou zónou v přední části rozvaděčů a společnou horkou zónou v zadní části rozvaděčů. Chladící vzduch je generován CoolTeg chladicími jednotkami a dopravován do studené zóny v přední části modulu - do blízkosti nasávání IT zařízení.

Řešení je naprosto flexibilní, v jednom modulu lze kombinovat libovolný počet rozvaděčů a chladicích jednotek v provedení CW, DX i XC. Naši technici vše navrhnou tak, aby byla zajištěna dostatečná úložná kapacita dle požadavku zákazníka, i požadovaná úroveň chladicího výkonu včetně nutné redundance.

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS
  • Closed Loop - 1 rackClosed Loop - 3 racks

Kombinace rozvaděčů RSF a chladicích jednotek CoolTeg je sice teoreticky libovolná, ale doporučujeme vždy konzultaci s našimi techniky. Doporučený maximální počet rozvaděčů v jedné skříni je šest, čímž má zákazník k dispozici až 288U pozic. Počet CoolTeg jednotek záleží na předpokládané tepelné zátěži, výpočtovém chladicím výkonu a požadované redundanci.

V sestavě lze použít CoolTeg jednotky všech druhů (provedení CW, DX i XC). Chladicí výkony závisejí zejména na teplotách vzduchu a chladicích médií. Například vodou chlazené jednotky mohou dosahovat výkonů až 36 kW.

Chladicí jednotky jsou napojeny na rozvody médií buď spodem, nebo shora. Rozměry každé chladicí jednotky jsou – šířka 300 mm (pro CW a DX provedení) nebo 400 mm (pro XC provedení), 1200 mm hloubka, 42, 45 a 48U výška.

Modulární systém je konstruován pro rozvaděče hloubky 1200 mm, šířky 600 a 800 mm a výšky 42, 45 a 48U. Modulární systém v krytí IP 54 s uzavřeným okruhem vzduchu se skládá z předkonfigurovaných rozvaděčů, které se dodávají zcela sestavené včetně těsných kabelových vstupů a separačních rámů. Je možné je vybavit systémem pro nouzové otevírání, lokální hašení LES-Rack a volitelných elektronických přístupových systémů, které jsou továrně instalovány a výstupně kontrolovány.

Typ souboru Vyberte jazykovou verzi

  • Datasheet Uzavřený modulární systém (PDF - 3.65MB)
    cs  de  en  fr  ru   

Podrobné informace zde:

data_sheet_RHF