Systémy řízení a kontroly

Společnost Conteg nabízí v rámci svého produktového portfolia několik systémů řízení a kontroly, které tak spolu se základními produkty jistě uspokojí každého našeho zákazníka. Mezi tyto systémy patří například systém AEGIS-DCIM, který shromažďuje, analyzuje a reportuje informace o chodu datového centra v reálném čase, systém RAMOS pro monitorování vnitřního a vnějšího prostředí. Pro monitorování přístupu nabízíme systémy řízení přístupu a pro monitorování detekce a požární ochrany je k dispozici hasící systém LES-RACK.
Aegis DCIM

Systém společnosti Conteg Aegis-DCIM shromažďuje, analyzuje a následně poskytuje reporting ohledně všech potřebných informací o chodu datového centra v reálném čase, za použití standardizovaných protokolů datové komunikace.

CONTEG Pro Server Management Software

CONTEG Pro Server obsahuje to nejlepší pro monitorování prostředí, bezpečnosti, kontroly přístupu a to v jednom centralizovaném softwaru pro správu. 

RAMOS - monitorovací systém

Systém monitorování rozvaděčů RAMOS zahrnuje 4 jednotky s odstupňovanými funkcemi. Jednotky se liší počtem senzorů, které je možno připojit, a stejně tak počtem vstupů a výstupů.

Systémy řízení přístupu

Systém řízení přístupu ulehčuje ještě více používání rozvaděčů CONTEG a současně zvyšuje bezpečnost techniky uložené v rozvaděčích

KVM/LCD konzole

Konzole KVM/LCD nabízejí prostorově efektivní řešení (integrace v 1U), jak konfigurovat a spravovat jednotlivé servery i jejich kaskády.

Hasící systém LES-RACK

LES-RACK je samostatný, plně automatický systém detekce a požární ochrany. Byl vyvinut pro montáž do 19" lišt v datových a telekomunikačních rozvaděčích.