Řešení pro podniky

Řešení pro podniky

Dnešní společnost je založená na výrobě, obchodování a poskytování služeb. Vzhledem k rozsahu různých přidružených činností je základním komunikačním nástrojem počítač a internet. Ty jsou určeny pro správu, evidenci a zpracování všech informací, sloužících k hlavnímu podnikatelskému účelu daného podniku. Jednotlivé podniky se liší hlavně velikostí používaných systémů, databází a velikostí trhu, který pokrývají svým hlavním předmětem podnikání. Od toho se také odvíjí použití technologie uchovávání, přenášení a zpracování informací a dat.

Všechny podniky mají serverovou či technickou místnost, ve které jsou uloženy základní servery pro komunikaci a fungování ITS, které jsou pak kombinovány s dalšími technologiemi hlavně z oblasti komunikací a síťových systémů. Podniky jsou často podle typu činnosti rozloženy do více objektů a zde je již potřeba podružných rozvaděčů pro pokrytí komunikačních služeb v těchto vzdálených lokacích.

Podniky působící na více trzích a ve vzdálených oblastech pro tyto účely zřizují obchodní zastoupení a kanceláře, které mají potřebu přímé komunikace a přístupu k uloženým datům.

S produkty společnosti Conteg máte jedinečnou možnost vybudovat celý systém IT na technicky a typově stejných rozvaděčích. Můžete vybírat a sestavovat různé typy rozvaděčů dle jejich konkrétního určení a použití. Výsledný design bude vždy jednotný.

Rozvaděče Vám můžeme nabídnout univerzální nebo již předpřipravené pro konkrétní využití jako jsou například kabelážní metalické a optické systémy, k uložení serverů, diskových polí, výkonných routerů, blade serverů a dalších IT a non IT technologií. Pro jejich uživatelsky přívětivé, snadné a bezpečné propojení můžete použít plně kompatibilní systémy managementu kabelových vedení – HDWM a OptiWay.

Je jenom otázkou času, kdy datový a výpočetní prostor nebude dostatečný a bude třeba rozšiřovat serverovou místnost. Pokud jste již v této situaci, máme pro Vás snadnou cestu k návrhu celého řešení. Naše oddělení projektové podpory Vám navrhne nejvhodnější konfiguraci na základě Vašich požadavků a plánů. Můžeme Vám nabídnout i grafické zpracování a znázornění funkčnosti serverovny pomocí CFD modelingu. Velice důležitým stavebním prvkem jsou chladicí systémy. Conteg Vám může nabídnout řešení od malých výkonů až po sofistikované systémy zahrnující free-cooling, který efektivněji pomáhá řešit chlazení serverů a IT. Pokud opravdu chcete mít přehled o prostředí ve vaší serverovně nebo technické místnosti můžete si vybrat vhodné řešení z řady monitorovacích systémů RAMOS. Vybrat si můžete od základní verze RAMOS Mini určené pro jeden rozvaděč až po verzi RAMOS Ultra, kterou můžete monitorovat rozsáhlou síť senzorů a detektorů nejenom ve vaší serverové místnosti, ale i dalších systémů, jako například chladící pulty, výrobní linky - detekce úniků kapalin, plynů, kouře a mnoho dalších použití.

 Naši techničtí specialisté Vám rádi navrhnou optimální řešení pro Vaše potřeby presales[at]conteg.com.
Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS