Venkovní skříně

Nabízíme dvě produktové řady venkovních skříní outTEG. OutTEG I Single jednoplášťové provedení a outTEG II Double dvouplášťové provedení. Díky kompaktnímu designu, praktické konstrukci a ventilačnímu systému, outTEG splňuje náročné požadavky zákazníků pro použití v extrémních venkovních podmínkách. Vysoká variabilita instalace je zajištěna pomocí perforace rámu a široké škále vnitřního vybavení.  Použitím našich ventilačních a chladicích jednotek, výměníků tepla a topných jednotek zabezpečíte příznivé a stabilní vnitřní klima. Katalog ke stažení zde.

outTEG Configurator

outTEG II Double Natural

Venkovní dvouplášťový rozvaděč outTEG II Double Natural umožňuje dosažení lepšího tepelného komfortu instalovaných komponentů díky přirozenému proudění vzduchu mezi stěnami.

outTEG II Double Fan

U řady outTEG II Double Fan je vyšší efekt odvodu tepla navíc zajištěn nucenou ventilací vnitřního prostoru skříně pomocí EC ventilátorů umístěných ve stěně nebo stropu.

outTEG II Double Active

outTEG II Double Active je vybaven aktivními chladicí prvky a je vhodný zejména pro aplikace v extrémních podmínkách, kde je potřeba zajistit bezproblémový chod instalovaných komponent uvnitř skříně.

outTEG I Single

Jednoplášťový hliníkový venkovní rozvaděč outTEG Single I zajistí základní ochranu instalací proti nepříznivým vlivům počasí.

outTEG modulární řešení

Pokud jste si nevybrali z naší standardní nabídky venkovních skříní, tak nás kontaktujte a my pro Vás připravíme nabídku dle Vašich uvedených požadavků.

Systémy řízení vnitřní teploty

Klimatizační jednotky udržují příznivé klima instalovaných zařízení uvnitř skříně.

Příslušenství outTEG

K venkovním skříním nabízíme širokou škálu příslušenství a doplňků.

Příslušenství 19"

K venkovním skříním nabízíme širokou škálu příslušenství a doplňků pro 19“ rovinu.