Lišty

Lišty

Datové rozvaděče obecně slouží pro ukládání IT techniky, serverů, diskových polí, patch-panelů a mnoho dalších komponent a podpůrných systémů. Pro zajištění kompatibility tyto spojovací části podléhají standardizaci – ANSI/EIA-310-E a ETSI/ETS 300 119. První norma definuje 19“ zařízení, druhá, evropská, definuje ETSI standard. Typickým a de-facto standardem je 19“ rovina.

Conteg má v nabídce širokou škálu typů lišt podporujících zařízení o šířkách: 19“, 21“, 23“, ETSI. Dále tyto lišty mají odlišné parametry nosnosti a návaznosti na další příslušenství, jako je kabelový management apod.

V nabídce jsou dva typy lišt – pro symetrické a asymetrické uspořádání.

Kde koupit
Print Favorities E-mail Twitter RSS
 • ExtrusionsExtrusions - Top viewAtypical ExtrusionsA-profileNext Generation of extrusions for PREMIUM Server RSFNext Generation of extrusions for PREMIUM Server RSF
Symetrická provedení Výška: dle rozměru rozvaděče - 15 až 52U
Šířka: 600, 800 mm
Popis lišt – standardní provedení
A

Next Generation řešení lišt je založen na pevných 19 "lišt pro PREMIUM SERVER rozvadšče, které jsou schopné snést zatížení až 1 500 kg. Toto řešení je speciálně vyvinuté pro umožňění snadné montáže všech dalších produktů, podpory vedení kabelů a systémů pro řízení proudění vzduchu.

A-profil (600 mm), nebo A-profil (800 mm) s až 3 x2U dodatečnými 19“ pozicemi, celkem rozšiřuje kapacitu o 24U.
L Lišty garantují maximální kompatibilitu se sadami pro montáž serverů. L lišty jsou instalovány jako standard do velké části rozvaděčů šířky 600 a 800 mm. Pro instalaci do rozvaděčů šířky 800 mm je užita podpůrná konzole.
T T Varianta L lišty speciálně upravená pro rozvaděč PREMIUM Server RSF šířky 600 mm. Přední lišty jsou ve standardním provedení (nedělené), zadní lišty jsou dělené do 3 částí s možností nastavit pro jednotlivé segmenty různou hloubku dle potřeb instalovaného IT zařízení.
U Varianta P lišty speciálně upravená pro rozvaděč PREMIUM Server RSF šířky 800 mm. Přední lišty jsou ve standardním provedení (nedělené) s 3 x 19" 1U pozicemi na každé z nich. Zadní lišty jsou dělené až do 3 částí s možností nastavit pro jednotlivé segmenty různou hloubku dle potřeb instalovaného IT zařízení. Tento typ lišt rozšiřuje úložnou kapacitu rozvaděče o 12U.

Asymetrická provedení 

Výška: pouze 42 – 48
Šířka:  800 mm
Kompatibilní rozvaděče: PREMIUM Server RSF, PREMIUM Cabling RDF
 

Vlastnosti:

 • Více prostoru pro síťové prvky s vysokou hustotou a LAN switche
 • Flexibilní řešení poskytující široké možnosti instalace produktů kabelového managementu, jako např. plastová oka, kabelové cívky atd.
 • Balení obsahuje 1 ks excentrické lišty a 1 ks lišty typu L
 • Maximální nosnost až 1 000 kg při použití excentrických lišt v závislosti na typu rozvaděče (platí pouze pro PREMIUM Server RSF všech velikostí.
 • Není kompatibilní se standardním separačním rámem
Popis lišt – asymetrické provedení
EXP2 Rozšířený prostor pro patch panely, PDU a Ethernet switche
EXHD kombinace prostoru pro patch panely, PDU, Ethernet switche a vertikálního kabelového panelu HDWM-VMR-12/10F
EXCM prostor pro kabelový panel HDWM-VMR-12/10F a individuální kabelový management
EXFO univerzální prostor pro individuální kabelový management

Excentrické lišty EXCM a EXFO jsou kompatibilní s produkty HDWM-FSS-50 a HDWM-FSS-100

Jednoduchá objednávka produktu:

Rozvaděče CONTEG jsou dodávány se standardními vertikálními 19“ lištami. V případě zájmu o individuální řešení prosím objednejte rozvaděč bez vertikálních 19“ lišt. Do objednacího kódu prosím vložte „X“ na poslední pozici kódu normálně používané pro indikaci hloubky rozvaděče a příslušný typ

excentrické lišty (např. RSF-42-80/10U-WWWWA-2EF). K takto upravenému rozvaděči do objednávky přidejte vybrané sady excentrických lišt.

Příklady korektního objednacího kódu pro rozvaděče výšky 42U:

 • ROF-LV-42/8X-EXP2
 • ROF-LV-42/8X-EXHD
 • ROF-LV-42/8X-EXCM
 • ROF-LV-42/8X-EXFO

Pro instalaci předních a zadních excentrických lišt je nutné vždy objednat dvě balení. Různé typy excentrických lišt je možné kombinovat pro přední a zadní pozice.

Stávající vertikální 19“ lišty v rozvaděčích PREMIUM šíře 800 mm je možné nahradit excentrickými lištami s příslušným objednacím kódem uvedeným výše.

Typ souboru Vyberte jazykovou verzi

 • Datasheet Lišty (PDF - 0.83MB)
  cs  de  en  fr  ru   
 • DS Next Generation of extrusions for PREMIUM Server RSF (PDF - 0.53MB)
  cs  de  en  fr  ru   

Podrobné informace zde:

Datasheet_Patch_panels