Datové centrum Hermine - Francie/Bretaň

Součástí dodávky:

20x rozvaděč PREMIUM RSF; 4x rozvaděče PREMIUM RSB; kabelážní systém pro optické kabely Optiway, uzavřená ulička, napájecí sytémy, monitorovací systém RAMOS s použitím systému pro správu datového centra Conteg Pro Server.

Rozhovor s majiteli:

Z jakého důvodu jste se rozhodli pro tento projekt a proč právě ve francouzském městě Brest?
PEBSCO Bretagne byla založená v srpnu roku 2014 jako reakce na rostoucí poptávku po sdíleném hostingu v regionu Finistere, zejména pak v Brestu.
Charakteristické geografické uspořádání Brataně činí tuto oblast specifickou a dalo by se říci trochu zapomenutou z pohledu provozovatelů datových center. Tuto situaci se snažíme změnit tak, aby si společnosti mohly libovolně vybrat z naší lokální nabídky, která jim umožní jednoduše ukládat data na naše dedikovaná řešení. Samozřejmostí je garance bezpečnosti, kontinuální servis a staráme se o celkový dohled nad jejich IS.
Proč jste si vybrali právě společnost CONTEG?
Conteg nabízí kvalitní produkty za příznivou cenu. Navíc dbá na dobrou technickou podporou, což pro nás bylo při rozhodování velmi důležité. 
Jak Vám Conteg pomáhal během projektu?
Projekt se od původního návrhu značně změnil. CONTEG se dokázal přizpůsobit v průběhu všech fází, což nám umožnilo sledovat potřeby zákazníků krok za krokem.
Navíc jsme chtěli zpřístupnit hosting všem společnostem v regionu. Díky Contegu a různým konfiguracím jejich rozvaděčů si každý zákazník může vybrat pro něj to nejvhodnější řešení.
Víme, jak je důležité uspořádání v datovém sálu, kde používáme technologii “Free cooling”. Conteg nám nabídl uzavřené studené uličky, které se staly hlavní součástí našeho datového centra.
Co si myslíte o celém projektu?
V této začínající fázi našeho projektu jsme velmi spokojeni s výsledky jak po technické, tak i estetické stránce. Conteg je pro nás tím pravým obchodním partnerem.
Doporučili byste Conteg a jejich řešení zájemcům o datová centra?
Ano, doporučili. Očekáváme, že se Conteg stane naším hlavním partnerem i při tvorbě dalšího datového centra v Bretani. 

 

http://www.pebsco-bretagne.com/


 

Print Favorities E-mail Twitter RSS