Kariéra - Kontrolor kvality

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 5 000 Kč!

Do oddělení kontroly a kvality přijmeme nového kolegu / novou kolegyni na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

  • kontrola vyrobených dílů a výsledných produktů dle výkresové dokumentace
  • správná volba měřidla, nástrojů a ostatních pomůcek při práci
  • vizuální kusová kontrola a rozměrová kontrola dílů
  • kompletní odpovědnost za kontrolované díly
  • evidence o provedených kontrolách
  • dohled nad správou technické dokumentace
  • kooperace při řízení neshodných dílů a výrobků

Požadavky:

  • znalosti na úrovni SOU/SŠ technického směru (zámečník a příbuzné obory výhodou)
  • velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • základy práce na PC – MS Office
  • úspěšná praxe ve strojírenství vítána
  • technické myšlení
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • náborový příspěvek 5 000 Kč
  • možnost seberealizace v rámci svěřené oblasti
  • směnný provoz
  • zaškolení na nabízenou pozici a podporu kolegů
  • odborné vzdělávání v oboru
  • příspěvek na ubytování
  • stravenky/závodní stravování (jídelna v areálu)
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Pehřimov

V případě Vašeho zájmu o tuto zajímavou pracovní pozici, nám prosím zašlete svůj stručný životopis a motivační dopis.

Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci společnosti Conteg, spol. s r.o.

Personální oddělení:
Jana Wasserbaerová
J.Wasserbauerova@conteg.cz
tel.: +420 565 300 359

Sledujte novinky o volných pozicích také na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/conteg.cz/.