Kariéra - Manažer nákupu

Shrnutí role Manažera nákupu:

Podíl na definování strategických cílů skupiny, odpovědnost za plynulé a racionální zásobování, průběžnou optimalizaci a úspory zejména v řízení nákupu a skladů, s dopadem na úspory ve výrobě i ostatních procesech skupiny i jednotlivých závodů. Za účelem zajištění okamžité nebo budoucí dostupnost materiálu, zboží a služeb používá tržní analýzy.

Co vás čeká

  • zodpovědnost za vedení týmu (referent nákupu, skladník)
  • spolupráce s vrcholovým managementem skupiny na tvorbě strategie firmy, definuje strategické cíle v oblasti strategického nákupu a zásobování skupiny
  • odpovídá za včasnost, kvalitu a efektivnost dodávek
  • analyzuje a vyhodnocuje trh, cenové a dodací podmínky, aby mohl zajistit okamžitou nebo budoucí dostupnost materiálu, zboží a služeb
  • komunikace s dodavateli
  • návrh a následná opatření optimalizačních kroků v oblasti nákupních, skladových a logistických toků ve skupině i závodech
  • realizace konkrétní kroků směrujících k úsporám a optimalizaci (hodnocení a výběr dodavatelů, rozbory skladů a zásob, provádění e-aukcí a strategických nákupů zařízení, atd.)
  • řízení oddělení nákupu a logistiky v závodech, kontrola výsledků práce svého týmů
  • koordinace logistické činnosti spojené s řízením toků v logistickém řetězci
  • řízení a koordinace projektů v oblasti nákupu, logistiky a skladování
  • spolupráce s ostatními vedoucími pracovníky při úsporách a optimalizaci

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti s řízením týmu
  • SŠ, ekonomického či technického zaměření
  • Aktivní anglický jazyk, ostatní jazyky výhodou
  • Aktivní práce s PC (MS Office, ERP)
  • minimálně 3 roky na obdobné pozici
  • ochota cestovat
  • komunikativní a systematická osobnost

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí rodinné společnosti
  • podporu kolegů a Top managementu
  • zajímavé platové ohodnocení a bonusy
  • mobilní telefon, notebook a automobil
  • stravenky či možnost využití naší nové jídelny

Pracoviště: Pelhřimov

Nástupní mzda: je stanovena dle prokázaných znalostí, úspěšné praxi a nabytým zkušenostem v oboru

Na Váš životopis se těší naše personální oddělení na emailu k.kucharova@conteg.cz či na Vaše zavolání
na telefonu +420 725 791 536

Kde koupit