Kariéra - Montážní dělník - Sklenář (Pelhřimov)

Vhodné i pro absolventy.

Hledáte práci na Vysočině? Rádi byste pracovali v zavedené společnosti s moderními technologiemi? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Do oddělení montáže přijmeme kolegu / kolegyni na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

  • zasklívání a nanášení těsnění PUR
  • výstupní kontrola dílů
  • nastavování, seřizování a údržba stroje

Požadavky:

  • znalost práce s měřidly (posuvné měřítko, dílenský metr)
  • orientace ve výkresové dokumentacizáklady práce s počítačem (zadávání dat – odvedené práce)
  • úspěšná praxe vítána
  • fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • pečlivost, spolehlivos

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužit na dobu neurčitou
  • zaškolení na nabízenou pozici a podporu kolegů
  • možnost seberealizace v rámci svěřené oblasti
  • odborné vzdělávání v oboru
  • příspěvek na ubytování
  • stravenky / závodní stravování (jídelna v areálu)

Pracoviště: Pelhřimov

Na Váš životopis se těší naše personální oddělení na emailu k.kucharova@conteg.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 725 791 536

Kde koupit