Kariéra - Obchodník/Trader (Pelhřimov)

Do divize průmyslu přijmeme nového kolegu / kolegyni na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

  • realizace obchodních zakázek včetně budování nových obchodních příležitost
  • tvorba cenových nabídek stávajícím i potenciálním klientům
  • technické poradenství klientům
  • sjednávání a zajištění obchodní zakázky či objednávky
  • aktivní spolupráce při vyřizování případných reklamací
  • kooperace s kolegy, především komunikuje s produktovým manažerem, kterému poskytuje zpětnou vazbu o požadavcích od klientů, konzultuje nové požadavky od stávajících / potenciálních klientů
  • zadávání dat do systému
  • aktivně se účastní produktových školení, výstav a dalších akcí souvisejících s obchodními aktivitami společnosti CONTEG
  • podílí se na zpracování plánů prodeje, jeho analýze, vyhodnocení plnění, návrhů na zlepšení

Požadavky:

  • úspěšná praxe v technickém oboru (orientace v oblasti elektrotechniky)
  • smysl pro obchod
  • organizovanost
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • práci na HPP v mladém kolektivu s mezinárodním přesahem
  • zajímavé finanční ohodnocení, bonusy
  • odborné vzdělávání
  • zaškolení na nabízenou pozici
  • stravenky/možnost závodního stravování

Místo výkonu práce: Pelhřimov

Na Váš životopis se těší naše personální oddělení na emailu k.kucharova@conteg.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 725 791 536.

Kde koupit