Kariéra - Produktový manažer pro divizi průmyslu (Pelhřimov)

Hledáte práci na Vysočině? Rádi byste pracovali v zavedené výrobní společnosti s moderními technologiemi? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Do divize průmyslu přijmeme nového kolegu / kolegyni na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

  • sledování a vyhodnocování trendů domácího a zahraničního trhu
  • aktivní ovlivňování směru vývoje nových průmyslových skříní a jejich uvádění na trh
  • podpora prodejnímu týmu i zákazníkům jako konzultant, poradce a specialista
  • prezentace vlastních produktů a systémů existujícím i potencionálním uživatelům ve spolupráci s obchodním oddělením
  • soustavné studium vlastního sortimentu i konkurenčních řešení, norem a standardů

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • praxe v oboru výhodou
  • dovednost prezentovat na veřejnosti
  • ochota cestovat
  • schopnost vyhledávání a třídění informací a studia odborné literatury i v anglickém jazyce
  • požadujeme platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., § 5.
  • komunikativní znalost AJ pro osobní i telefonická jednání se zákazníkem

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužit na dobu neurčitou
  • možnost seberealizace v rámci svěřené oblasti
  • zaškolení na nabízenou pozici a podporu kolegů
  • odborné vzdělávání v oboru
  • příspěvek na ubytování
  • stravenky / závodní stravování (jídelna v areálu)

Pracoviště: Pelhřimov

Nástupní mzda: bude stanovena dle prokázaných znalostí, úspěšné praxe a nabytých zkušeností v oboru.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis s označením názvu pozice na emailovou adresu prace@conteg.cz. Pohovory probíhají dle dohody s vedoucím oddělení. Hlásit se můžete na recepci.

Kde koupit