Kariéra - Skladník (Pelhřimov)

Hledáte práci na Vysočině? Rádi byste pracovali v zavedené výrobní společnosti s moderními technologiemi? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Do oddělení strojní výroby přijmeme nové kolegy / kolegyně na výše uvedenou pozici.

Co Vás čeká:

  • přijímá materiálové zásoby do skladu a kontroluje správnost dodávky
  • umisťuje přijaté zásoby do regálů a míst na to určených
  • označuje uskladněný materiál informačními štítky
  • vyskladňuje materiálové zásoby ze skladu na základě přijatých požadavků na požadovaný materiál, režijní materiál vyskladňuje v IS v denících zboží
  • eviduje skladové zásoby a pravidelně provádí inventury
  • obsluhuje vysokozdvižný vozík v případě objemných nákladů a těžce dostupných míst
  • podílí se na sčítání a kontrolování aktuálního množství zásob na skladě
  • dodržuje bezpečnostní a protipožární předpisy a opatření na pracovišti

Co očekáváme

  • praxi na pozici, jeden rok ve skladu či logistice
  • základní znalost anglického jazyka
  • základní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • orientace v nakupovaných komponentech (ELEKTROMATERIÁL, SPOJOVACÍ MATERIÁL, OBALY, KOVÁNÍ, SKLO, CHLAZENÍ)
  • organizační smysl a samostatnost
  • VZV

Co na oplátku:

  • zázemí rodinné společnosti
  • podporu týmu a nadřízeného
  • Možnost závodního stravování či stravenek
  • Fixní mzda + osobní ohodnocení
  • Nárůst mzdy po zkušební době

Místo výkonu práce: Pelhřimov

Na Váš životopis se těší naše personální oddělení na emailu k.kucharova@conteg.cz či na Vaše zavolání
na telefonu +420 725 791 536

Kde koupit